logo-musubalss.lv-lv

Sveicināti!

Šeit ir publiskas balsošanas platformas saraksts, kas ir Latvijā. Saraksts tiek papildināts.

Рус.   Lat.


2022. gadā 01. oktobrī Latvijā notika 14. Saeimas vēlēšanas. Bija iespējams arī "nodot balsu" dažas dienas iepriekš, ar faktiski atvēršanu vēlēšanas dienā.
Pēc CVK informācijas, balsstiesīgu pilsoņu skaits ir:1 542 407.

Partijas sarakstu salīdzinājumi:

Saite: Apraksts:

Kandidātu salīdzinājums - ППНН №2. Бежим по спискам кандидатов (Youtube)

Kuru izvelēties? Daudziev izvele - nav viennozimīga. Saprast kura partijas ko var piedāvāt iedzīvotājiem meģinā Degi Karajevs un Aleksejs Guļajevs. Ieraksts no stream Nr.2 (Sep 27, 2022).

Kandidātu salīdzinājums - ППНН №3. Бьём штампами по предпочтениям (Youtube)

Kuru izvelēties? Daudziev izvele - nav viennozimīga. Saprast kura partijas ko var piedāvāt iedzīvotājiem meģinā Degi Karajevs un Aleksejs Guļajevs. Ieraksts no stream Nr.3 (Sep 28, 2022).

Pārbaudi savu saderību ar politiskajām partijām (PBLA)

Testa satura izstrādē izmantotas politisko partiju programmas 14. Saeimas vēlēšanās, partiju mājaslapās un medijos paustie viedokļi, kā arī partiju pārstāvju iesūtītās atbildes uz jautājumiem

“Pasaules Brīvo latviešu apvienība” (PBLA) piedāva arī Jums atbildēt uz jautājumiem un novertēt cik tas sakrīt ar partijas atbildēm.

Partiju atbildes uz Asociācijas “Ģimene” jautājumiem

Pirms vēlēšanam dažadas sabiedrīskas organizācijas uzdot viņiem svarīgus jautājumus kandidātiem. Un taisa atbuldes kopsavilkumu.

Šeit ir Asociācijas “Ģimene” aptaujas rezultāti.

Kas iepatīkas "Mozaikai"?!

Pedējos gadot LGTB+ tematika caur media pakapeniski tiek integrēta Latvijas iedzīvotāju apziņā. LGTB+ kopienas fan-grupa "Mozaika" jau daudz gadus veido tiešus kontaktus ar politiķiem.

Latvijā pašlaik ir vismaz 3 partijas, kas atbalsts šo virzienu atklāti (4 gadus atpakaļ bija krietni mazāk). Citas ir potenciālu partnieru sarakstā. Who is Who šī jautājumā novertēja pašas "Mozaika" pārstāvji.

Ja jūs esāt parliecināti, ka tas var būtiski ietekmēt Latvija iedzīvotāju dzīvei - ir vērts iepazīties kurš ir kurā "barikādes" pusē. Pagaidām - mentālās.

Kandidātu salīdzinājums - ППНН №4. С друзьями в эфире о предстоящих выборах и перспективах (Youtube)

Kuru izvelēties? Daudziev izvele - nav viennozimīga. Saprast kura partijas ko var piedāvāt iedzīvotājiem meģinā Degi Karajevs, Aleksejs Guļajevs un citi. Ieraksts no stream Nr.4 (Sep 29, 2022). Daži teikumi arī par šī projektu.

(Turpinājums sekos)